Resultater Skjærgårdssprinten 2010

Skjærgårdssprinten

Nøtterøy IF Langrenn.
Borgen skiarena

18.12.10

Resultatliste per klasse

G 12 år 2 km friJ 12 år 2 km friG 11 år 2 km friJ 11 år 2 km friG 10 år 2 km fri |
J 10 år 2 km friG 9 år 2 km friG 8 år 2 km friJ 9 år 2 km friJ 8 år 2 km fri |
Menn senior 10 km friM 19/20 år 10 km friM 18 år 10 km friM 17 år 10 km friG 16 år 5 km fri |
J 16 år 5 km friG 15 år 5 km friJ 15 år 5 km friG 14 år 3 km friJ 14 år 3 km fri |
G 13 år 3 km friJ 13 år 3 km fri |

Resultatliste G 12 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Mørk,Magnus Runar, IL 06:53,9 + 00:00,0
2 Solheim,Eivind Stokke IL 07:08,8 + 00:14,9
3 Bøe,Brage Larvik Ski 07:10,0 + 00:16,1
4 Næss,Sivert Ivrig, IL 07:41,4 + 00:47,5
5 Johnsen,Benjamin Richard Svarstad IL 07:42,6 + 00:48,7
6 Tallakstad,Ole Reidar Svarstad IL 07:57,4 + 01:03,5
7 Høgmann,Mikael Ripel Gulset IF 08:07,4 + 01:13,5
8 Brunstad,Even Skoppum IL 08:23,3 + 01:29,4
9 Ulvensøen,Hermund Skoppum IL 08:29,7 + 01:35,8
10 Trøim,Tinius Kvelde IL 09:31,8 + 02:37,9
Resultatliste J 12 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Duvholt,Guro Nalum Nanset IF 07:21,3 + 00:00,0
2 Nicolaysen,Stine Runar, IL 07:23,2 + 00:01,9
3 Norli,Stine Runar, IL 07:43,9 + 00:22,6
4 Bekken,Elena Stokke IL 08:06,0 + 00:44,7
5 Edland,Malin Svarstad IL 08:55,9 + 01:34,6
6 Thorkildsen,Ingebjørg Marie Skoppum IL 09:55,5 + 02:34,2
Resultatliste G 11 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Johnsrud,Fredrik Stokke IL 07:14,1 + 00:00,0
2 Moland,Mons Kjærås Andebu IL 07:16,8 + 00:02,7
3 Røimål Granstrøm,Erland Hei, IL – Ski 07:38,6 + 00:24,5
4 Polsrød,Marius Gulset IF 07:43,8 + 00:29,7
5 Danielsen,Simen Myhra Ørn, IF 07:46,9 + 00:32,8
6 Myhra,Håvard Gulset IF 07:49,5 + 00:35,4
7 Polsrød,Magnus Gulset IF 07:52,1 + 00:38,0
8 Jacobsen,Audun Melby Svarstad IL 08:03,0 + 00:48,9
9 Amundsen,Sivert Åmodt Hof IL 08:10,9 + 00:56,8
10 Gevelt,Ludvig Juell Kjelsås IL 08:31,7 + 01:17,6
11 Aalvik,Ola Larvik Ski 08:50,7 + 01:36,6
12 Nysæter,Skjalg Gulset IF 08:51,6 + 01:37,5
13 Nyman,Filip Nanset IF 08:52,2 + 01:38,1
14 Baklie,Adrian Svarstad IL 08:53,3 + 01:39,2
15 Hjertaas,Marcus Runar, IL 08:54,6 + 01:40,5
16 Dunsby,Jacob Nøtterøy IF 08:56,2 + 01:42,1
17 Solli,Lars Martin Dokken Runar, IL 08:56,6 + 01:42,5
18 Fusdahl,Julius Nøtterøy IF 09:04,2 + 01:50,1
19 Hamre,Sigurd Bakken Nanset IF 09:26,8 + 02:12,7
20 Dunsby,Henrik Nøtterøy IF 09:39,3 + 02:25,2
21 Pettersen,Hermann Berge Runar, IL 09:39,9 + 02:25,8
22 Haraldseth,Nicolai Enstad Skoppum IL 10:00,2 + 02:46,1
23 Sem,Stian Kodal IL 10:04,3 + 02:50,2
24 Sande,Joachim Kodal IL 10:05,5 + 02:51,4
DNS Larsen,Ulrik Inge Hauken, IL
Resultatliste J 11 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Fremstad,Andrine Harriet Nanset IF 07:53,4 + 00:00,0
2 Holme,Nikoline Lund Skoppum IL 08:30,9 + 00:37,5
3 Berrefjord,Anne Omholt Svarstad IL 08:38,2 + 00:44,8
4 Skjeldal,Sunniva Hof IL 09:06,3 + 01:12,9
5 Mehammer,Ingrid G. Hei, IL – Ski 10:02,4 + 02:09,0
6 Lunde,Ida Svarstad IL 10:19,7 + 02:26,3
7 Edland,Kjersti Svarstad IL 10:52,6 + 02:59,2
8 Sjulstad,Karoline Svarstad IL 10:59,4 + 03:06,0
DNS Storkås,Guro Ørn, IF
DNS Armo,Solveig Rief Skoppum IL
Resultatliste G 10 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
DNS Book-Bratbak,Edvard Skoppum IL
Brandseter,Eivind Runar, IL 09:08,3
Brunstad,Kristen Skoppum IL 10:47,2
Kamfjord,Martin Andebu IL 13:04,1
Resultatliste J 10 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
Dahl,Thea Stålerød Andebu IL 14:47,8
DNS Engebretsen,Hennie Rosalie Skoppum IL
Opstad Vike,Karoline Andebu IL 12:02,2
Resultatliste G 9 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
Abrahamsen,Jens Kålås Runar, IL 10:21,3
Berrefjord,Håkon Omholt Svarstad IL 09:21,3
DNS Kompala,Jesper Oseberg Skilag
Lunde,Kevin Svarstad IL 13:36,7
Markmanrud,Magnus Runar, IL 12:03,8
Myhra,Thomas Gulset IF 12:59,3
Nielsen,Torben Oseberg Skilag 10:19,4
Pinås,Kristoffer Botne SK 12:21,1
Rosenvinge,Rasmus Oseberg Skilag 10:09,1
Sem,Erik Kodal IL 12:59,5
Skaug,Jesper Kvelde IL 10:26,0
DNS Solberg,Halvard Myhra Oseberg Skilag
DNS Thorkildsen,Åsmund Skoppum IL
Trøim,Ole Teodor Kvelde IL 11:39,6
Aalvik,Amund Larvik Ski 10:13,2
Aatangen,Anders Runar, IL 09:50,4
Resultatliste G 8 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
DNS Draugedalen,Elias Oseberg Skilag
Nielsen,Jesper Borge Oseberg Skilag 13:05,2
DNS Skaug,Nicklas Kvelde IL
Resultatliste J 9 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
Bakken Thinghaugen,Adele Botne SK 10:44,3
Bekken,Inanda Stokke IL 12:53,6
Holm,Ingrid Henriksen Stokke IL 12:07,2
DNS Inderhaug,Hanna Kraglund Botne SK
DNS Kvilhaug Skavhellen,Andrine Botne SK
Mehammer,Maria Hei, IL – Ski 11:39,6
Moland,Maja Kjærås Andebu IL 10:51,4
Nomme,Josefine Kodal IL 12:22,5
Solheim,Sandra Stokke IL 09:43,1
Aabrekk,Ingrid Bergene Runar, IL 10:22,0
Resultatliste J 8 år 2 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
Dahl,Annika Andebu IL 14:54,3
Resultatliste Menn senior 10 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Eggum,Anders Skoppum IL 26:47,5 + 00:00,0
2 Storvik,Håvard Stokke IL 30:09,4 + 03:21,9
3 Elverum,Lars Stokke IL 31:53,5 + 05:06,0
4 Næss,Anders Strenge Skrim, IL 32:51,9 + 06:04,4
5 Opstad,Jon Arne Stokke IL 33:05,3 + 06:17,8
6 Sponberg,Ole Theodor Stokke IL 35:59,7 + 09:12,2
7 Storkås,Annfinn Kilebygda IL 38:24,1 + 11:36,6
8 Ottesen,Bruno Tim Runar, IL 43:52,1 + 17:04,6
DNF Norseng,Nicolai Ivrig, IL
DNS Kikut,Morten Vinstra IL
Resultatliste M 19/20 år 10 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Hoel,Alexander Rød Oseberg Skilag 28:51,1 + 00:00,0
2 Ankersen,Kristian Oseberg Skilag 28:53,1 + 00:02,0
3 Bergsholm,Haakon Stokke IL 30:18,1 + 01:27,0
4 Gunhildstad,Simen Ivrig, IL 31:47,5 + 02:56,4
5 Skjønsfjell,Daniel Carløy NNS / Nordreisa IL 32:39,0 + 03:47,9
6 Kjellstadli,Andreas Skoppum IL 32:47,6 + 03:56,5
Resultatliste M 18 år 10 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Mysen,Eirik Oseberg Skilag 26:54,7 + 00:00,0
2 Lie,Fredrik Stokke IL 29:41,7 + 02:47,0
3 Bonden,Hans Kristian Sande Sportsklubb 29:52,4 + 02:57,7
4 Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb 31:16,0 + 04:21,3
5 Fjeld,Didrik Oseberg Skilag 32:14,7 + 05:20,0
6 Norseng,Haakon Ivrig, IL 33:10,7 + 06:16,0
DNS Sollund,Kent Ivar Bjørnsen Botne SK
Resultatliste M 17 år 10 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Dahl,Kristian Hof IL 30:38,8 + 00:00,0
2 Halvorsen,Lars Gellein Botne SK 32:51,1 + 02:12,3
DNF Sørlie,Christian Nylende Bødalen IF
Resultatliste G 16 år 5 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Solberg,Trygve Andre Olsøy Botne SK 14:56,6 + 00:00,0
2 Johansen,Eirik Andreas Skoppum IL 15:13,5 + 00:16,9
3 Thrane,Marius Hof IL 15:24,0 + 00:27,4
DNS Fjeld,Ole Petter Oseberg Skilag
Resultatliste J 16 år 5 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Skinnes,Marte Pauline Ivrig, IL 17:41,5 + 00:00,0
2 Hegg,Katrine Lind Botne SK 19:09,9 + 01:28,4
Resultatliste G 15 år 5 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Solberg,Kristoffer Bjørløw Sande Sportsklubb 15:38,5 + 00:00,0
2 Fremstad,Karl Larvik Ski 15:41,3 + 00:02,8
3 Tjøm,Ask Jarl Nøtterøy IF 15:41,8 + 00:03,3
4 Helgeland,Even Sande Sportsklubb 16:09,1 + 00:30,6
5 Høifødt,Even Stokke IL 16:11,2 + 00:32,7
6 Janssen,Martin Nøtterøy IF 16:25,6 + 00:47,1
7 Gravningen,Magnus Sande Sportsklubb 17:28,5 + 01:50,0
8 Flatin,Øyvind Ørn, IF 25:09,4 + 09:30,9
DNS Norli,Kristoffer Runar, IL
DNS Schøn,Benjamin M. K. Oseberg Skilag
Resultatliste J 15 år 5 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Liset,Mette Ivrig, IL 18:31,5 + 00:00,0
2 Fremstad,Lovise Larvik Ski 19:58,3 + 01:26,8
Resultatliste G 14 år 3 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Jenssen,Pål Runar, IL 08:58,2 + 00:00,0
2 Skjeldal,Peder Hof IL 09:49,7 + 00:51,5
3 Jenssen,Emil Gusland Larvik Ski 09:57,5 + 00:59,3
4 Knotten,Sivert Svarstad IL 10:29,6 + 01:31,4
5 Berentsen,Simon Runar, IL 11:47,4 + 02:49,2
6 Karlsen,Andreas Erik Skoppum IL 12:38,8 + 03:40,6
DNS Ulleland,Kristian Hei, IL – Ski
Resultatliste J 14 år 3 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Thorkildsen,Sigrunn Skoppum IL 10:08,2 + 00:00,0
2 Kalager,Karoline Elise Ivrig, IL 12:55,2 + 02:47,0
3 Tjøm,Une Nøtterøy IF 14:56,8 + 04:48,6
4 Sponberg,Lena Stokke IL 17:06,2 + 06:58,0
Resultatliste G 13 år 3 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Hegg,Kristian Botne SK 09:02,9 + 00:00,0
2 Liset,Kristoffer Ivrig, IL 09:11,1 + 00:08,2
3 Solberg,Sigve Ansgar Botne SK 09:40,4 + 00:37,5
4 Aabrekk,Eirik Bergene Runar, IL 09:46,8 + 00:43,9
5 Weseth,Vetle Hof IL 10:20,1 + 01:17,2
6 Gustavsen,Niklas Aleksander Botne SK 10:21,1 + 01:18,2
7 Amundsen,Simen Åmodt Hof IL 10:21,6 + 01:18,7
8 Røimål Granstrøm,Andreas Hei, IL – Ski 10:22,1 + 01:19,2
9 Foss,Hallvard Arntzen Runar, IL 10:22,8 + 01:19,9
10 Aasrum Midtgarden,Torjus Hei, IL – Ski 10:24,5 + 01:21,6
11 Nelson,Håkon Svarstad IL 10:27,2 + 01:24,3
12 Bratbakk,Emil Book Skoppum IL 10:34,6 + 01:31,7
13 Halvorsen,Erik Gellein Botne SK 10:35,0 + 01:32,1
14 Kjennerud,Markus Leonhard Hof IL 10:42,8 + 01:39,9
15 Wåden,Kjell- Thomas Auen Hof IL 10:46,2 + 01:43,3
16 Bjerknes,Stian Ivrig, IL 11:54,9 + 02:52,0
17 Kalager,Nils Ludvig Ivrig, IL 11:55,0 + 02:52,1
18 Almgren,Carl Erik Andebu IL 12:49,2 + 03:46,3
19 Lindén,Jacob Christer Clementz Kodal IL 16:46,9 + 07:44,0
20 Halvorsen,Kristoffer K. Kodal IL 17:00,9 + 07:58,0
Resultatliste J 13 år 3 km fri Return
Plass Navn
Klubb
Tid
1 Jacobsen,Marit Melby Svarstad IL 10:27,4 + 00:00,0
2 Roso,Linn Hege Svarstad IL 11:26,4 + 00:59,0
3 Davidsen,Emma Runar, IL 11:27,3 + 00:59,9
DNS Fusdahl,Josefine Nøtterøy IF
DNS Pettersen,Kristina Berge Runar, IL

18.12.10 14:58:39 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit